פתיחת סתימות


  פתיחת סתימות

  לפתוח חסימות, לשחרר סתימות

  אחת הבעיות הנפוצות שבהן נוכל להיתקל היא היווצרות סתימה. הסתימה יכולה להתרחש בכל אחד מפתחי הניקוז השונים אשר בבית, כאשר הנפוצה שבהן היא סתימה הנמצאת בכיור. מה הם הדרכים האפשריות אשר יאפשרו לנו לטפל בתקלה זו.

  ראשית עלינו להבדיל בין סתימות אשר יכולות להיפתח בקלות על ידי אמצעים ביתיים לעומת סתימות משמעותיות יותר, אשר בשבילן נצטרך להזמין איש מקצוע אשר יפתח את הסתימה מכיוון שמדובר בסתימה ממקור עמוק יותר בצנרת.

  הדרך לזהות בין סוגי הסתימות השונות היא למעשה בדרך של ניסוי וטעיה. אנו נדריך אתכם במספר צעדים או שלבים אפשריים לטיפול בסתימה. במידה ואף אחד מהשלבים הללו לא עוזר לשחרר את הסתימה אנו ממליצים לכם להזמין איש מקצוע אשר ימצא את הטיפול הנכון והמקצועי ביותר עבור הסתימה המדוברת.

  פתרונות אפשריים לפתיחת סתימות בשיטת עשה זאת בעצמך

  • מים רותחים- סתימות קלות ניתן לפתוח פעמים רבות על ידי שפיכה של מים רותחים בפתח חור הניקוז. הזרמת מים רותחים יכולה להמיס את מקור הבעיה ולשחרר את הסתימה.
  • הזרמת חומרים אחרים בפתח הניקוז- במידה ומים רותחים לבדם לא מספיקים, ניתן להזרים חומרים כימיים שונים. במקרים אלו יש צורך לנקוט בזהירות מרבית. ראשית יש לדעת כי חל איסור חמור על ערבוב חומרים כימיים שונים מבלי לברר האם השילוב שלהם מותר. ההשפעה יכולה להיות קשה מאד לבריאות. החומרים השונים יכולים להיות בדרגות שונות החל מחומץ וסודה לשתיה וכלה בחומצה גופריתית.
  • פומפה או נחש- לעיתים שימוש בפומפה או השחלת צינור, קפיץ דמוי נחש יכולים לפתוח את הסתימה.
  • פתיחת חלקי הפנים- במידה ואנחנו בטוחים שאנחנו יודעים איך להחזיר בחזרה את כל החלקים, נוכל לפרק בעדינות את חלקי הצנרת של הכיור ולשחרר את הגוש החוסם.

  בכל מקרה של בעיה, התייעצות או סתימה אשר לא טופלה באף אחת מהדרכים המובאות הללו, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. אנחנו, המקצוענים שירותי אינסטלציה, נשמח לעמוד לשירותכם בכל תקלה בתחום הצנרת. ולסייע לכם באופן המקצועי והמהיר ביותר.

   מערכת הביוב שמותקנת בכל בית היא מהמערכות החשובות והחיוניות לתפקודו. אין אפשרות לחיות בבית אפילו לימים בודדים ברגע שמערכת זאת נפגעת או לא מתפקדת. לעיתים קרובות בכדי לתקן את הבעיה בצנרת הבית ניתן להזמין אינסטלטור שיפתור את הבעיה. אך ישנם גם מקרים שבהם אינסטלטור לא יכול לעזור לנו לצורך כך יש את שירותי הביובית. חברות המספקות שירותי ביובית בעצם מספקות משאית גדולה שיכולה לפתוח סתימות על ידי שימוש בלחץ גבוהה של מים או על ידי שאיבה מסיבית של ביוב. קיימים שירותי ביובית בכל הארץ בעיקר על ידי מועצות מקומיות אך ישנם גם מפר גדול של חברות פרטיות העוסקות בתחום זה.

   077-6021183

    

   האינסטלטור המקצועי אינסטלטורים ידועים אמינים עם הרבה וותק שיודעים לסדר את הבעיות באופן מהיר תוך כדי תיקון הצנרת בקולט השמש

   מתי צריך להביא ביובית?

   שירותי ביובית נדרשים כאשר הסתימה המדוברת לא נוגעת לבית אחד בלבד אלא לכמה דיירים או לבניין שלם. ביובית מתוכננת לפתיחה של סתימות קשות במערכות ביוב גדולות יחסית. לכן אין צורך להזמין שירותי ביובית על כל מקרה של סתימה בבית אלא רק במקרים שמדובר בסתימה שנוגעת למספר דירות במשותף, מוזמנים להתייעץ עם אינסטלטור במקרה הצורך.

   מקרה נוסף שבו אין צורך לזמין ביובית ויש להזמין אינסטלטור הוא כאשר יש סתימה רוחבית או סתימה שכונתית. במקרים מסוימים הסתימה שמשפיעה על הדירה הפרטית שלנו מקורה בצינורות הביוב של העירייה במקרה כזה פשוט פנו אל אינסטלטור מקצועי והוא כבר ידאג לעזור לכם בפתרון הבעיה.

   איך אפשר להימנע מסתימות במערכת?

   אפשר להקטין משמעותית את הצורך בהזמנת שירותי ביובית לביתכם. ראשית הקפידו לא לזרוק דברים שיתקעו במערכת הביוב כגון מגבונים, טיטולים וכו'. שנית על ידי בדיקה תקופתית של מערכת הביוב המשותפת תוכלו להיות בטוחים שסתימה פתאומית לא תתרחש ותוביל להוצאות כספיות גדולות ולמפח נפש לדיירים.

   מחפשים שירותי פתיחת סתימות ביוב בדיזינגוף ?

   077-6021183

    משאית הביובית היא משאית גדולת ממדים שתפקידה המרכזי הוא לשאוב את בור הביוב ואת הצינורות המקושרים אליו. מכיוון שנושא הביוב ומי השופכין נקשר באופן ישיר להיגיינה ולתחלואה- תמיד רצוי שיהיה לנו בנמצא טלפון זמין ונגיש של מוקד להזמנת משאית ביובית . תפקידה של משאית הביובית הוא בעצם לטפל בכל מפגעי הביוב- הבור, הצינורות, פתח הניקוז ועוד. לעתים משאית הביובית מגיעה לצורך תחזוקה שוטפת של קווי הביוב- וכך צריך וכדאי! לא רצוי להמתין עד לתקלה שתתרחש... צוות אנשי הביובית מגיעים בליווי המשאית המתקדמת שבה מותקנים אמצעים וצינורות לחץ לצורך- שאיבת בורות רקב ושומן, שטיפת קווי ביוב וניקוז, שאיבות של הצפות. כמו כן, במשאית מותקנת מצלמה מתקדמת וחדשנית לצורך צילום צנרת הביוב במקרה הצורך.

    הזמנות שגויות עלולות להתגבר בבעיות אינסטלציה קשות במיוחד

    חשוב לומר כי משאית האינסטלציה הגדולה אשר נקראת גם ביובית מיועדת לפתרון בעיות אינסטלציה גדולות ומקיפות במיוחד. על כן במידה ואתם נתקלים בבעיות אינסטלציה קטנות ונקודתיות חשוב לדעת כי אתם זקוקים לשירותיו של האינסטלטור ולא של משאית האינסטלציה הגדולה והמסיבית.

    במידה ותזמינו את שירותיה של ביובית עבור מקרים קטנים ונקודתיים במידה וצוות משאית האינסטלציה הגדולה יהיה מספיק מקצועי ומנוסה הם לא יתחילו כלל לסייע לכם בפתרון הבעיה וימליצו עם הזמנתו של אינסטלטור פשוט. אך במידה וצוות הביובית לא יהיה מספיק מקצועי הם עלולים לגרום למערכת האינסטלציה שלכם בעיות קשות הרבה יותר משהיו טרם בואם.

    פגמים אפשריים במערכות האינסטלציה שלכם לאחר עבודת משאית האינסטלציה הגדולה שלא כראוי

    כפי שציינו לעיל משאית האינסטלציה הגדולה עוצמתית במיוחד ועל כן היא מיועדת עבור פתרון בעיות אינסטלציה קשות במיוחד. חשוב לומר כי משאית אינסטלציה זו מגיעה מצוידת בציוד רב אשר יכול לסייע לכם לפתור את בעיות האינסטלציה הגדולות בלבד. במידה וציוד זה יפעיל את עוצמתו על מערכות האינסטלציה הקטנות והנקודתיות שלכם הוא עלול לגרום לנזקים של ממש. פעמים רבות שלאר עבודתה של ביובית מתגלים סדקים בצינורות האינסטלציה שלכם במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב יתכן ויהיה ניתוקים מוחלטים בין צינורות הביוב שכמובן משפיע רבות על כל מערכות האינסטלציה הסמוכות.

    ניתוק מוחלט בין צינורות האינסטלציה שלכם

    כפי שציינו לעיל במידה ומשאית האינסטלציה הגדלה לא תעשה את עבודתה כראוי היא עלולה לגרום לבעיות אינסטלציה גדולות ומקיפות במיוחד כמו ניתוק מוחלט בין צינורות הביוב שלכם. חשוב לומר כי ניתוק מוחלט בין צינורות הביוב שלכם עלול לגרום לבעיות קשות במיוחד כמו אי זרימת מים כלל במערכות האינסטלציה, פירוק והרכבה מחדש של כל מערכת האינסטלציה שלכם, כניסתם של לא מעט ירקים למערכות האינסטלציה אשר עלולים לייצר סתימות או פגמים רבים בזרימתם התקינה של המים במערכות השונות ועוד.

    על כן ניתן לומר כי במידה ואתם נתקלים בבעיות אינסטלציה קטנות ונקודתיות מומלץ מאוד להזמין את שירותי האינסטלטור תחילה.